Bergara BMR Steel 20″ .17 HMR
Bergara BMR Steel on täppistulirelv, mis on loodud täppistulistamiseks pikkadel vahemaadel .17 HMR padruniga. See ühendab kõrge kvaliteedi usaldusväärsuse ja täpsusega.
Match-Grade toru
20-tolline toru on valmistatud 4140 CrMo terasest mati sinise viimistlusega ja No.4 koonusega. Pöördesagedus 1:9″ on optimeeritud .17 HMR padrunile ning torustiku otsas on 1/2-28″ keere koos kaasasoleva korgiga.
Bergara Performance päästik
Püss on varustatud Bergara Performance päästikuga, mis ühildub Remington 700-ga. Päästik on reguleeritav kuuskantvõtmega ja tehases seatud umbes 1,4 kg peale, tagades puhta ja ennustatava vabanemise.
Spetsiaalselt disainitud mehhanism
Patenteeritud BMR mikro mehhanism on spetsiaalselt loodud väikekaliibriliste padrunite jaoks, tagades sujuva ja usaldusväärse laadimise. Integreeritud 0 MOA Picatinny raud on otse mehhanismi sisse ehitatud.
| Kaliber | .17 HMR |
| Mehhanism | Bolt Action (BMR Micro) |
| Raua materjal | 4140 CrMo Steel, Matted Blued |
| Raua pikkus | 20″ (51 cm) |
| Raua profiil | No. 4 Taper |
| Vindisamm | 1:9″ |
| Suudme keere | 1/2-28″ UNEF |
| Kogupikkus | 38″ (97 cm) |
| Kaal | 2.5 kg (5.5 lbs) |
| Salv | 5-round + 10-round included |
| Siini | 0 MOA Picatinny |
| Päästik | Bergara Performance Trigger |
| Kabur | Tactical Grey Composite |
| Tootja | Bergara, Spain |










