Bergara B14 Sporter 22″ .223 Rem
Bergara B14 Sporter kaliibris .223 Rem 22″ vabalt ujuva toruga on täpne tulirelv 1 MOA garantiiga. Ideaalne väikeulukite, praktilise laskmise ja treeningu jaoks.
Vabalt ujuv täppisraud
22-tolline 4140 CrMo terasetoru on vabalt ujuv, pöördesagedusega 1:9″ ja keerdega M14x1. Bergara garanteerib 1 MOA täpsuse sobiva laskemoonaga.
Patenteeritud päästikusüsteem
Patenteeritud löögipäästik on tehases seatud umbes 1,4 kg peale puhta vabanemisega. Reguleeritav kuuskantvõtmega.
Ohutu ja praktiline disain
Lülituspäästiku rist lõigetega hoob võimaldab ohutut laadimist ja tühjendamist ilma mehhanismi blokeerimiseta — praktiline lahendus jahinduseks.
Monte Carlo kaba
Kaba on valmistatud klaaskiuga tugevdatud polümeerist Monte Carlo kujuga ja SoftTouch kattega. Tagab tugevuse, kerge kaalu ja mugava haaratuse.
| Kaliber | .223 Remington |
| Mehhanism | Bolt Action (B14) |
| Raua materjal | 4140 CrMo Steel |
| Raua pikkus | 22″ (56 cm) |
| Raua läbimõõt | 17.5 mm |
| Vindisamm | 1:9″ |
| Suudme keere | M14x1 |
| Kogupikkus | 107 cm |
| Kaal | 3.2 kg |
| Salv | 3+1 rounds (internal) |
| Kabur | Fiberglass-reinforced polymer, Monte Carlo, SoftTouch |
| Tootja | Bergara, Spain |




