Bergara B14 Wild Sierra 22″ .30-06
Bergara B14 Wild Sierra kaliibris .30-06 Springfield 22″ toruga on polttegevusega tulirelv klassikalise jahipadruniga. Ideaalne laia ulukivaliku jaoks keskmistel ja pikkadel vahemaadel.
Uuenduslik reguleeritav kaba
Kabal on reguleeritav põsktukk ja AICS-tüüpi salvekamber usaldusväärse ja kiire vahetuse jaoks. Ergonoomne disain tagab mugavuse erinevates laskeasendites.
Cerakote kaitsekate
Torustik ja suljur on kaetud Graphite Black Cerakote kattega, mis tagab erakordse korrosioonikindluse ja kulumiskindluse. Kate talub ekstreemseid ilmastikuolusid.
Eelpaigaldatud Omni suudmepidur
Püss tarnitakse eelpaigaldatud Omni suudmepiduri 5/8-24 UNEF keerdega, mis vähendab oluliselt tagasilööki ja parandab täpsust kiire tulekahju ajal.
| Kaliber | .30-06 Springfield |
| Mehhanism | Bolt Action (B14) |
| Raua materjal | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Raua pikkus | 22″ (56 cm) |
| Raua läbimõõt | 17.5 mm |
| Vindisamm | 1:10″ |
| Suudme keere | 5/8-24 UNEF |
| Kogupikkus | 110 cm |
| Kaal | 3.3 kg |
| Salv | 5-round AICS detachable |
| Suudmeseade | Omni Muzzle Brake (included) |
| Tootja | Bergara, Spain |






