Turan 9x19mm Luger FMJ 124 gr padrun
Turan 9x19mm Luger FMJ padrun, 124 graani. Messingist kest, Boxer süütenael, mittemagnetiline FMJ kuul. Toodetud Türgis NATO spetsifikatsioonide järgi. Suudmekiirus 370 m/s. Treeninguks, märklaskmisek
Ühtlane jõudlus
Suudmekiirusega 1214 fps (370 m/s) ja suudmeenergiaga 339 ft-lbs (460 J) tagavad need padrunid ühtlase ballistika täpseks treeninguks ja võistlusteks. 124-graanine kuul on NATO standard 9mm jaoks, pakkudes tasakaalu kontrollitava tagasilöögi ja usaldusväärse toimimise vahel.
Praktiline treeninglaskemoon
Turan 9x19mm on loodud suure mahuga treeninglaskemoonaks taskukohase hinnaga. Kvaliteetse tootmise, NATO ühtluse ja konkurentsivõimeliste hindade kombinatsioon teeb sellest suurepärase valiku koolitusprogrammidele, laskeklubidele ja individuaalsele harjutamisele.
| Kaliber | 9x19mm Luger / Parabellum |
| Kuuli kaal | 124 gr (8.0 g) |
| Kuuli tüüp | Full Metal Jacket (FMJ) |
| Suudmekiirus | 1,214 fps (370 m/s) |
| Suudmeenergia | 339 ft-lbs (460 J) |
| Kesta materjal | Messing, uus |
| Süütenael | Boxer |
| Magnetiline | Ei |
| Ümberlaetav | Jah |
| Tootja | Turan, Turkey |
































