Bergara B14 HMR 24″ .308 Win
Bergara B14 HMR kaliibris .308 Win on täppistulirelv 24″ toruga ja integreeritud alumiinium mini-šassiiga. Ideaalne pikkade seeriate ja täppistulistamise jaoks pikkadel vahemaadel.
Integreeritud alumiinium mini-šassii
Sünteetilisel kabal on sisseehitatud alumiinium mini-šassii, mis tagab jäiga ja järjepideva platvormi optimaalse täpsuse jaoks. Tugev konstruktsioon vähendab vibratsioone tulistamisel.
Täppisraua kõrge kvaliteediga terasetoru
24-tolline 4140 CrMo terasetoru läbimõõduga 21,2 mm ja M18x1 keerdega torustiku otsas tagab suurepärase ballistilise jõudluse täppistulistamiseks pikkadel vahemaadel.
Bergara Performance päästik
Tehases seatud umbes 1,4 kg peale, päästik ühildub Remington 700-ga ja on reguleeritav kuuskantvõtmega. Tagab puhta ja ennustatava vabanemise täppistulistamiseks.
| Kaliber | .308 Winchester |
| Mehhanism | Bolt Action (B14) |
| Raua materjal | 4140 CrMo Steel |
| Raua pikkus | 24″ (61 cm) |
| Raua läbimõõt | 21.2 mm |
| Vindisamm | 1:10″ |
| Suudme keere | M18x1 |
| Kogupikkus | 115 cm (45.3″) |
| Kaal | 4.52 kg |
| Salv | 5-round AICS detachable |
| Kabur | Synthetic with integrated mini-chassis |
| Tootja | Bergara, Spain |








