Bergara B14 Wild Sierra 20″ .308 Win
Bergara B14 Wild Sierra kaliibris .308 Win 20″ toruga on polttegevusega tulirelv jahimehe ja taktikalise laskuri jaoks. Ühendab täppistehnoloogia vastupidavate materjalide ja suurepärase ergonoomiaga.
Uuenduslik reguleeritav kaba
Kabal on reguleeritav põsktukk ja AICS-tüüpi salvekamber usaldusväärse ja kiire vahetuse jaoks. Ergonoomne disain tagab mugavuse erinevates laskeasendites.
Cerakote kaitsekate
Torustik ja suljur on kaetud Graphite Black Cerakote kattega, mis tagab erakordse korrosioonikindluse ja kulumiskindluse. Kate talub ekstreemseid ilmastikuolusid.
Eelpaigaldatud Omni suudmepidur
Püss tarnitakse eelpaigaldatud Omni suudmepiduri 5/8-24 UNEF keerdega, mis vähendab oluliselt tagasilööki ja parandab täpsust kiire tulekahju ajal.
| Kaliber | .308 Winchester |
| Mehhanism | Bolt Action (B14) |
| Raua materjal | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Raua pikkus | 20″ (51 cm) |
| Raua läbimõõt | 17.5 mm |
| Vindisamm | 1:10″ |
| Suudme keere | 5/8-24 UNEF |
| Kogupikkus | 103 cm |
| Kaal | 3.2 kg |
| Salv | 5-round AICS detachable |
| Suudmeseade | Omni Muzzle Brake (included) |
| Tootja | Bergara, Spain |






