Bergara B14 Wild Sierra 22″ .30-06
Bergara B14 Wild Sierra kalibrā .30-06 Springfield ar 22″ stobru ir skrūvējoša mehānisma šautene ar klasisko medību patronu. Ideāla plašam medījumu klāstam vidējos un lielos attālumos.
Inovatīvs regulējams kāts
Kātam ir regulējams vaigu balsts un AICS tipa magazīnas ligzda uzticamai un ātrajai maiņai. Ergonomiskais dizains nodrošina komfortu šaušanas laikā dažādās pozīcijās.
Cerakote aizsargpārklājums
Stobriem un aizbīdnim ir Graphite Black Cerakote pārklājums, kas nodrošina izcilu pretkorozijas un nodilumizturību. Pārklājums iztur galējos klimatiskos apstākļos.
Iepriekš uzstādīts Omni purna bremžu ierīce
Šautene tiek piegādāta ar iepriekš uzstādītu Omni purna bremžu ierīci uz 5/8-24 UNEF vītnes, kas ievērojami samazina atsitienu un uzlabo precizitāti ātras apšaudes laikā.
| Kalibrs | .30-06 Springfield |
| Mehānisms | Bolt Action (B14) |
| Stobra materiāls | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Stobra garums | 22″ (56 cm) |
| Stobra diametrs | 17.5 mm |
| Vītnes solis | 1:10″ |
| Stobra gala vītne | 5/8-24 UNEF |
| Kopējais garums | 110 cm |
| Svars | 3.3 kg |
| Aptvere | 5-round AICS detachable |
| Stobra gala ierīce | Omni Muzzle Brake (included) |
| Ražotājs | Bergara, Spain |






