Turan 9x19mm Luger FMJ 124 gr patrona
Turan 9x19mm Luger FMJ patrona, 124 grēni. Misiņa čaulīte, Boxer kapsele, nemagnētiska FMJ lode. Ražota Turcijā pēc NATO specifikācijām. Stobra ātrums 370 m/s. Treniņiem, mērķa šaušanai un sacensībām.
Konsekventa veiktspēja
Ar stobra ātrumu 1214 fps (370 m/s) un enerģiju 339 ft-lbs (460 J) šīs patronas nodrošina konsekventu balistiku precīzam treniņam un sacensībām. 124 grēnu lode ir NATO standarts 9mm, piedāvājot līdzsvaru starp kontrolējamu atsitienu un uzticamu darbību.
Praktiska treniņu munīcija
Turan 9x19mm ir izstrādāta kā liela apjoma treniņu munīcija par pieejamu cenu. Kvalitatīvas ražošanas, NATO konsekvences un konkurētspējīgu cenu kombinācija padara to par lielisku izvēli apmācību programmām, šaušanas klubiem un individuālai praksei.
| Kalibrs | 9x19mm Luger / Parabellum |
| Lodes svars | 124 gr (8.0 g) |
| Lodes tips | Full Metal Jacket (FMJ) |
| Stobra ātrums | 1,214 fps (370 m/s) |
| Stobra enerģija | 339 ft-lbs (460 J) |
| Čaulītes materiāls | Misiņš, jauns |
| Kapsele | Boxer |
| Magnētisks | Nē |
| Pārlādējama | Jā |
| Ražotājs | Turan, Turkey |
































