Bergara B14 HMR 24″ .308 Win
Bergara B14 HMR kalibrā .308 Win ir precīzijas skrūvējoša mehānisma šautene ar 24″ stobru un integrētu alumīnija mini-šasiju. Ideāla garām serijām un precīzai šaušanai lielos attālumos.
Integrēts alumīnija mini-šasija
Sintētiskajam kātam ir iebūvēts alumīnija mini-šasija, kas nodrošina stingru un konsekventu platformu optimālai precizitātei. Stingrā konstrukcija samazina vibrācijas šaušanas laikā.
Precīzijas stobrs no augstas kvalitātes tērauda
24″ stobrs no 4140 CrMo tērauda ar diametru 21,2 mm un M18x1 vītni uz purna nodrošina izcilus balistiskos rādītājus precīzai šaušanai lielos attālumos.
Bergara Performance gailis
Rūpnīcā iestatīts uz aptuveni 1,4 kg, gailis ir saderīgs ar Remington 700 un regulējams ar sešstūra atslēgu. Nodrošina tīru un paredzamu atlaišanu precīzai šaušanai.
| Kalibrs | .308 Winchester |
| Mehānisms | Bolt Action (B14) |
| Stobra materiāls | 4140 CrMo Steel |
| Stobra garums | 24″ (61 cm) |
| Stobra diametrs | 21.2 mm |
| Vītnes solis | 1:10″ |
| Stobra gala vītne | M18x1 |
| Kopējais garums | 115 cm (45.3″) |
| Svars | 4.52 kg |
| Aptvere | 5-round AICS detachable |
| Laide | Synthetic with integrated mini-chassis |
| Ražotājs | Bergara, Spain |








