Bergara B14 HMR 24″ .308 Win
Il-Bergara B14 HMR fil-kalibru .308 Win huwa fucil bolt-action ta’ preċiżjoni b’barmil ta’ 24″ u mini-chassis tal-aluminju integrat. Ideali għas-serje twal u t-tiri ta’ preċiżjoni fuq distanzi twal.
Mini-chassis tal-aluminju integrat
L-istokk sintetiku għandu mini-chassis tal-aluminju integrat li jipprovdi pjattaforma riġida u konsistenti għal preċiżjoni ottimali. Il-kostruzzjoni solida tnaqqas il-vibrazzjonijiet waqt it-tiri.
Barmil ta’ preċiżjoni mill-azzar ta’ kwalità għolja
Il-barmil ta’ 24″ mill-azzar 4140 CrMo b’dijametru ta’ 21.2 mm u filettatura M18x1 fuq l-imblokk jiżgura prestazzjonijiet ballistiċi eċċellenti għat-tiri ta’ preċiżjoni fuq distanzi twal.
Trigger Bergara Performance
Issettjat fil-fabbrika għal madwar 1.4 kg, it-trigger huwa kompatibbli ma’ Remington 700 u aġġustabbli b’ċavetta Allen. Jipprovdi rilaxx nadif u prevedibbli għat-tiri ta’ preċiżjoni.
| Kalibru | .308 Winchester |
| Mekkaniżmu | Bolt Action (B14) |
| Materjal tal-kanna | 4140 CrMo Steel |
| Tul tal-kanna | 24″ (61 cm) |
| Dijametru tal-kanna | 21.2 mm |
| Pass tar-rigatura | 1:10″ |
| Filettatura tal-ħalq | M18x1 |
| Tul totali | 115 cm (45.3″) |
| Piż | 4.52 kg |
| Magażin | 5-round AICS detachable |
| Stokk | Synthetic with integrated mini-chassis |
| Manifattur | Bergara, Spain |








