Bergara BMR Steel 20″ .17 HMR
Il-Bergara BMR Steel huwa fucil rimfire ta’ preċiżjoni ddisinjat għat-tiri ta’ preċiżjoni fuq distanzi twal bil-kartuċċa .17 HMR. Jgħaqqad kwalità għolja ma’ affidabbiltà u preċiżjoni.
Barmil Match-Grade
Il-barmil ta’ 20″ huwa magħmul minn azzar 4140 CrMo b’finish blu matt u taper No.4. Ir-rata ta’ tgħawwiġ 1:9″ hija ottimizzata għall-kartuċċa .17 HMR u l-imblokk għandu filettatura 1/2-28″ b’għatu inkluż.
Trigger Bergara Performance
Il-fucil huwa mgħammar b’trigger Bergara Performance kompatibbli ma’ Remington 700. It-trigger huwa aġġustabbli b’ċavetta Allen u ssettjat fil-fabbrika għal madwar 1.4 kg, li jipprovdi rilaxx nadif u prevedibbli.
Azzjoni ddisinjata apposta
L-azzjoni mikro BMR patentata hija ddisinjata speċjalment għall-kartuċċi rimfire, li tiżgura operat bla xkiel u affidabbli. Il-rail Picatinny integrat ta’ 0 MOA huwa inkorporat direttament fl-azzjoni.
| Kalibru | .17 HMR |
| Mekkaniżmu | Bolt Action (BMR Micro) |
| Materjal tal-kanna | 4140 CrMo Steel, Matted Blued |
| Tul tal-kanna | 20″ (51 cm) |
| Profil tal-kanna | No. 4 Taper |
| Pass tar-rigatura | 1:9″ |
| Filettatura tal-ħalq | 1/2-28″ UNEF |
| Tul totali | 38″ (97 cm) |
| Piż | 2.5 kg (5.5 lbs) |
| Magażin | 5-round + 10-round included |
| Rail | 0 MOA Picatinny |
| Trigger | Bergara Performance Trigger |
| Stokk | Tactical Grey Composite |
| Manifattur | Bergara, Spain |










