Munizzjon Turan 9x19mm Luger FMJ 124 gr
Munizzjon Turan 9x19mm Luger FMJ, 124 grain. Kartoccia brass, primer Boxer, projettili FMJ mhux manjetiku. Manifatturat fit-Turkija skont speċifikazzjonijiet NATO. Veloċità 370 m/s. Għat-taħriġ, spara
Prestazzjoni konsistenti
B’veloċità 1214 fps (370 m/s) u enerġija 339 ft-lbs (460 J), dawn il-kartuċċi jipprovdu ballistika konsistenti għal taħriġ preċiż u kompetizzjoni. Il-piż ta’ 124 grain huwa l-istandard NATO għal 9mm, li joffri bilanċ bejn ritorn kontrollabbli u funzjonament affidabbli.
Munizzjon prattika għat-taħriġ
Turan 9x19mm hija ddisinjata bħala munizzjon ta’ taħriġ b’volum kbir bi prezz aċċessibbli. Il-kombinazzjoni ta’ manifattura ta’ kwalità, konsistenza NATO u prezzijiet kompetittivi jagħmilha għażla eċċellenti għal programmi ta’ taħriġ, klabbs ta’ sparar u prattika individwali.
| Kalibru | 9x19mm Luger / Parabellum |
| Piż tal-balla | 124 gr (8.0 g) |
| Tip ta’ balla | Full Metal Jacket (FMJ) |
| Veloċità tal-ħalq | 1,214 fps (370 m/s) |
| Enerġija tal-ħalq | 339 ft-lbs (460 J) |
| Materjal tal-kartoccia | Brass, ġdid |
| Primer | Boxer |
| Manjetiku | Le |
| Rikarikabbli | Iva |
| Manifattur | Turan, Turkey |
































