Bergara BMR Steel 20″ .17 HMR
De Bergara BMR Steel is een precisie rimfire-geweer ontworpen voor nauwkeurig schieten op lange afstand met de .17 HMR-patroon. Het combineert hoge kwaliteit met betrouwbaarheid en precisie.
Match-Grade loop
De 20″ loop is vervaardigd van 4140 CrMo staal met een matte blauwe afwerking en No.4 taper. De trekspoed van 1:9″ is geoptimaliseerd voor de .17 HMR-patroon en de mond heeft een 1/2-28″ schroefdraad met meegeleverde dop.
Bergara Performance trekker
Het geweer is uitgerust met een Bergara Performance-trekker die compatibel is met de Remington 700. De trekker is instelbaar met een inbussleutel en in de fabriek ingesteld op circa 1,4 kg, wat zorgt voor een schone en voorspelbare ontsteking.
Speciaal ontworpen systeem
De gepatenteerde BMR micro-actie is speciaal ontworpen voor rimfire-patronen en zorgt voor een soepele en betrouwbare werking. De geïntegreerde Picatinny-rail met 0 MOA is rechtstreeks in het systeem geïntegreerd.
| Kaliber | .17 HMR |
| Mechanisme | Bolt Action (BMR Micro) |
| Loopmateriaal | 4140 CrMo Steel, Matted Blued |
| Looplengte | 20″ (51 cm) |
| Loopprofiel | No. 4 Taper |
| Trekgang | 1:9″ |
| Mondingsschroefdraad | 1/2-28″ UNEF |
| Totale lengte | 38″ (97 cm) |
| Gewicht | 2.5 kg (5.5 lbs) |
| Magazijn | 5-round + 10-round included |
| Rail | 0 MOA Picatinny |
| Trekker | Bergara Performance Trigger |
| Kolf | Tactical Grey Composite |
| Fabrikant | Bergara, Spain |










