Bergara B14 HMR 24″ .308 Win
De Bergara B14 HMR in kaliber .308 Win is een precisie bolt-action geweer met 24″ loop en geïntegreerd aluminium mini-chassis. Ideaal voor lange series en precisieschoten op lange afstand.
Geïntegreerd aluminium mini-chassis
De synthetische kolf heeft een ingebouwd aluminium mini-chassis dat een stijf en consistent platform biedt voor optimale nauwkeurigheid. De solide constructie vermindert trillingen bij het afvuren.
Precisieloop van hoogwaardig staal
De 24″ loop van 4140 CrMo staal met diameter 21,2 mm en M18x1 schroefdraad aan de mond zorgt voor uitstekende ballistische prestaties voor precisieschoten op lange afstand.
Bergara Performance trekker
Fabrieksmatig ingesteld op ca. 1,4 kg, de trekker is compatibel met de Remington 700 en instelbaar met een inbussleutel. Zorgt voor een schone en voorspelbare ontsteking voor precisieschoten.
| Kaliber | .308 Winchester |
| Mechanisme | Bolt Action (B14) |
| Loopmateriaal | 4140 CrMo Steel |
| Looplengte | 24″ (61 cm) |
| Loopdiameter | 21.2 mm |
| Trekgang | 1:10″ |
| Mondingsschroefdraad | M18x1 |
| Totale lengte | 115 cm (45.3″) |
| Gewicht | 4.52 kg |
| Magazijn | 5-round AICS detachable |
| Kolf | Synthetic with integrated mini-chassis |
| Fabrikant | Bergara, Spain |








