Vanntett, støtsikker, hackersikker — den ultimate EDC-lommeboken
PELI™ G5 bringer Protector-klasse engineering til daglig bæring. Flyaluminium-skallet er lett nok til å glemme i lommen.
En elastomerstropp og mesh-organisator holder kort og kontanter, og aluminiumsskallet fungerer som RFID-blokkerende Faraday-bur.
Viktigste egenskaper
- Flyaluminium-skall med RFID-blokkering
- IP67 — vanntett, støvtett og støtsikker
- Nedsenkbar til 1 m i 30 minutter
- Silikon-O-ring med snapp-lås
- Indre elastomerstropp og mesh-organisator
- Ytre gummistropp for rask tilgang
- Hengsler i rustfritt stål
- Slank profil — passer i bukselomme
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 10,4 × 6,5 × 1,1 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 12,7 × 7,6 × 2,0 cm |
| Body material | Flyaluminium |
| Pins | Rustfritt stål |
| Seal | Silikon-O-ring |
| Closure | Snapp-lås |
| RF blocking | Ja (RFID Faraday-skjerming) |
| Submersion depth | 1 m |
| Submersion duration | 30 minutter |
| Certifications | IP67 |
| Warranty | PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence |
Samsvar og varemerker
PELI™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































