Ülevaade
Nocpix MATE LITE L38 on kompaktne termopealik VOx-anduriga 384×288 / 12 μm, objektiiviga 38 mm F1.0, NETD ≤15 mK, sageduslikkusega 60 Hz ja avastusulatusega kuni 1950 m. See muudab tavalise päevasihiku termosihikuks ilma nullimist kaotamata.
Premium-komponendid
- VOx 384×288 / 12 μm, NETD ≤15 mK
- 38 mm F1.0 lens, 60 Hz, 4-TOPS processor
- 1920×1080 AMOLED display
- Range: up to 1950 m
- Magnesium housing, recoil-tested to 7000 J
- 18650 battery, ≥6 h
- Wi-Fi, video recording, M52×0.75 mount
Spetsifikatsioonid
| Tüüp | Thermal clip-on attachment |
| Andur | VOx 384×288 / 12 μm |
| NETD | ≤15 mK |
| Objektiiv | 38 mm F1.0 |
| Ulatus | up to 1950 m |
| Kaal | 399 g |
| Mõõdud | 115 × 72 × 76 mm |
| Aku | 18650, ≥6 h |
| Viide | MATE LITE L38 |
Viide: MATE LITE L38





































