Pregled
Nocpix MATE LITE L38 je kompakten termalni nastavek s senzorjem VOx 384×288 / 12 μm, objektivom 38 mm F1.0, NETD ≤15 mK, hitrostjo osveževanja 60 Hz in dometom zaznavanja do 1950 m. Standardno dnevno optiko spremeni v termalno strelno daljnogled brez izgube ničelne točke.
Vrhunske komponente
- VOx 384×288 / 12 μm, NETD ≤15 mK
- 38 mm F1.0 lens, 60 Hz, 4-TOPS processor
- 1920×1080 AMOLED display
- Range: up to 1950 m
- Magnesium housing, recoil-tested to 7000 J
- 18650 battery, ≥6 h
- Wi-Fi, video recording, M52×0.75 mount
Specifikacije
| Tip | Thermal clip-on attachment |
| Senzor | VOx 384×288 / 12 μm |
| NETD | ≤15 mK |
| Objektiv | 38 mm F1.0 |
| Doseg | up to 1950 m |
| Teža | 399 g |
| Mere | 115 × 72 × 76 mm |
| Baterija | 18650, ≥6 h |
| Referenca | MATE LITE L38 |
Referenca: MATE LITE L38





































