Pārskats
Nocpix MATE LITE L38 ir kompakts termo uzgalis ar VOx sensoru 384×288 / 12 μm, 38 mm F1.0 objektīvu, NETD ≤15 mK, 60 Hz atjaunošanas frekvenci un atklāšanas attālumu līdz 1950 m. Tas pārvērš standarta dienas optiku par termo tēmēkli, nepazaudējot pielādes punktu.
Premium komponenti
- VOx 384×288 / 12 μm, NETD ≤15 mK
- 38 mm F1.0 lens, 60 Hz, 4-TOPS processor
- 1920×1080 AMOLED display
- Range: up to 1950 m
- Magnesium housing, recoil-tested to 7000 J
- 18650 battery, ≥6 h
- Wi-Fi, video recording, M52×0.75 mount
Specifikācijas
| Tips | Thermal clip-on attachment |
| Sensors | VOx 384×288 / 12 μm |
| NETD | ≤15 mK |
| Objektīvs | 38 mm F1.0 |
| Attālums | up to 1950 m |
| Svars | 399 g |
| Izmēri | 115 × 72 × 76 mm |
| Akumulators | 18650, ≥6 h |
| Atsauce | MATE LITE L38 |
Atsauce: MATE LITE L38





































