Magnum Research BFR-revolver .460 S&W Magnum
De Magnum Research BFR (Big Frame Revolver) is de grootste in serie geproduceerde single-action revolver uit de Verenigde Staten. De versie in .460 S&W Magnum is opgebouwd rond een roestvrijstalen loop van 7,5″ en een 5-schots cilinder die is uitgeboord voor een van de hoogste-drukpatronen voor handvuurwapens. Frame, cilinder en loop zijn volledig roestvrijstaal en spanningsvrij gemaakt voor herhaald gebruik in groot kaliber, waarmee de BFR een serieuze keuze is voor jacht met handvuurwapen, silhouetschieten en gebruik in de wildernis.
Volledig roestvrijstalen constructie
Frame, bovenbrug, cilinder en loop zijn CNC-gefreesd uit 17-4 PH roestvrij staal en warmtebehandeld om de drukgrens van 65.000 PSI van de .460 S&W Magnum aan te kunnen. De matte roestvrij staal-afwerking weerstaat corrosie in harde omgevingen en veroudert schoon, zonder slijtage van bruinering.
Loop van 7,5″ en verstelbaar vizier
De loop van 7,5″ balanceert mondingssnelheid, vizierlijn en velddraagbaarheid uit. Het achtervizier is volledig verstelbaar in zijdelingse en hoogterichting; de korrel is een goed zichtbare blade. Het greepframe is afgestemd op een beheersbare grip onder zware terugslag.
Gemaakt in de VS
De BFR-serie wordt door Magnum Research in Pillager, Minnesota gemonteerd en afgewerkt. Elke revolver wordt met de hand passend gemaakt, functioneel getest en geleverd met fabrieksgarantie.
Belangrijkste kenmerken
- Volledig roestvrijstalen single-action revolver
- Loop 7,5″, 5-schots cilinder
- Frame en cilinder uit 17-4 PH roestvrij staal
- Verstelbaar achtervizier, korrel als blade
- Transfer-bar-veiligheid, handmatig gepast
- Gemaakt in de VS
Specificaties
| Actie | Single-action revolver |
|---|---|
| Kaliber | .460 S&W Magnum |
| Capaciteit | 5 patronen |
| Looplengte | 7.5″ (191 mm) |
| Trekkenslag | 1:24″ |
| Frame | 17-4 PH stainless steel, matte finish |
| Cilinder | 5-schots roestvrijstaal, voor .460 S&W Mag |
| Vizier | Verstelbaar achter, korrel als blade |
| Grepen | Rubber, met vingergroeven |
| Totale lengte | ~362 mm |
| Gewicht | ~1,81 kg (leeg) |
| Herkomst | USA (Pillager, Minnesota) |





























