Bergara B14 Wild Sierra 20″ .308 Win
Bergara B14 Wild Sierra v ráži .308 Win s 20″ hlavňou je opakovacia puška pre poľovníka a taktického strelca. Kombinuje precíznu technológiu s odolnými materiálmi a vynikajúcou ergonómiou.
Inovatívna nastaviteľná pažba
Pažba má nastaviteľný líčnik a lôžko zásobníka typu AICS pre spoľahlivé a rýchle výmeny. Ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlie pri streľbe v rôznych polohách.
Ochranný náter Cerakote
Hlaveň a záver majú povlak Graphite Black Cerakote, ktorý poskytuje výnimočnú odolnosť proti korózii a opotrebeniu. Povlak odolá extrémnym klimatickým podmienkam.
Vopred namontovaná Omni úsťová brzda
Puška sa dodáva s vopred namontovanou Omni úsťovou brzdou na závite 5/8-24 UNEF, čo výrazne znižuje spätný ráz a zvyšuje presnosť pri rýchlej streľbe.
| Ráž | .308 Winchester |
| Mechanizmus | Bolt Action (B14) |
| Materiál hlavne | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Dĺžka hlavne | 20″ (51 cm) |
| Priemer hlavne | 17.5 mm |
| Stúpanie drážok | 1:10″ |
| Závit na ústí | 5/8-24 UNEF |
| Celková dĺžka | 103 cm |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Zásobník | 5-round AICS detachable |
| Ústne zariadenie | Omni Muzzle Brake (included) |
| Výrobca | Bergara, Spain |






