Bergara B14 Wild Sierra 22″ .30-06
Bergara B14 Wild Sierra v ráži .30-06 Springfield s 22″ hlavňou je opakovacia puška s klasickým poľovníckym nábojom. Ideálna pre širokú škálu zveri na stredných a dlhých vzdialenostiach.
Inovatívna nastaviteľná pažba
Pažba má nastaviteľný líčnik a lôžko zásobníka typu AICS pre spoľahlivé a rýchle výmeny. Ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlie pri streľbe v rôznych polohách.
Ochranný náter Cerakote
Hlaveň a záver majú povlak Graphite Black Cerakote, ktorý poskytuje výnimočnú odolnosť proti korózii a opotrebeniu. Povlak odolá extrémnym klimatickým podmienkam.
Vopred namontovaná Omni úsťová brzda
Puška sa dodáva s vopred namontovanou Omni úsťovou brzdou na závite 5/8-24 UNEF, čo výrazne znižuje spätný ráz a zvyšuje presnosť pri rýchlej streľbe.
| Ráž | .30-06 Springfield |
| Mechanizmus | Bolt Action (B14) |
| Materiál hlavne | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Dĺžka hlavne | 22″ (56 cm) |
| Priemer hlavne | 17.5 mm |
| Stúpanie drážok | 1:10″ |
| Závit na ústí | 5/8-24 UNEF |
| Celková dĺžka | 110 cm |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Zásobník | 5-round AICS detachable |
| Ústne zariadenie | Omni Muzzle Brake (included) |
| Výrobca | Bergara, Spain |






