Turan 9x19mm Luger FMJ 124 gr náboj
Turan 9x19mm Luger FMJ náboj, 124 grainov. Mosadzná nábojnica, zápalka Boxer, nemagnetická FMJ strela. Vyrobené v Turecku podľa NATO špecifikácií. Úsťová rýchlosť 370 m/s. Na tréning, terčovú streľbu
Konzistentný výkon
S úsťovou rýchlosťou 1214 fps (370 m/s) a energiou 339 ft-lbs (460 J) tieto náboje poskytujú konzistentnú balistiku pre presný tréning a súťaže. Hmotnosť 124 grainov je NATO štandard pre 9mm s rovnováhou medzi kontrolovateľným spätným rázom a spoľahlivou funkciou.
Praktické tréningové strelivo
Turan 9x19mm je navrhnuté ako tréningové strelivo veľkého objemu za dostupnú cenu. Kombinácia kvalitnej výroby, NATO konzistencie a konkurenčných cien ho robí vynikajúcou voľbou pre výcvikové programy, strelecké kluby a individuálnu prax.
| Ráž | 9x19mm Luger / Parabellum |
| Hmotnosť strely | 124 gr (8.0 g) |
| Typ strely | Full Metal Jacket (FMJ) |
| Úsťová rýchlosť | 1,214 fps (370 m/s) |
| Úsťová energia | 339 ft-lbs (460 J) |
| Materiál nábojnice | Mosadz, nová |
| Zápalka | Boxer |
| Magnetický | Nie |
| Prebíjateľný | Áno |
| Výrobca | Turan, Turkey |
































