Ħarsa ġenerali
Il-Nocpix MATE LITE L38 huwa akkessorju termali kompatt b’sensor VOx 384×288 / 12 μm, lenti 38 mm F1.0, NETD ≤15 mK, frekwenza 60 Hz u distanza ta’ tkixxif sa 1950 m. Ibiddel mira tal-jum standard f’mira termali mingħajr ma jitlef l-iżero.
Komponenti premium
- VOx 384×288 / 12 μm, NETD ≤15 mK
- 38 mm F1.0 lens, 60 Hz, 4-TOPS processor
- 1920×1080 AMOLED display
- Range: up to 1950 m
- Magnesium housing, recoil-tested to 7000 J
- 18650 battery, ≥6 h
- Wi-Fi, video recording, M52×0.75 mount
Speċifikazzjonijiet
| Tip | Thermal clip-on attachment |
| Sensor | VOx 384×288 / 12 μm |
| NETD | ≤15 mK |
| Lenti | 38 mm F1.0 |
| Distanza | up to 1950 m |
| Piż | 399 g |
| Dimensjonijiet | 115 × 72 × 76 mm |
| Batterija | 18650, ≥6 h |
| Referenza | MATE LITE L38 |
Referenza: MATE LITE L38





































