Bergara B14 Wild Sierra 20″ .308 Win
Bergara B14 Wild Sierra v kalibru .308 Win s 20″ cevjo je repetirka za lovca in taktičnega strelca. Združuje natančnostno tehnologijo z vzdržljivimi materiali in odlično ergonomijo.
Inovativno nastavljivo kopito
Kopito ima nastavljivo lično oporo in ležišče nabojnika tipa AICS za zanesljivo in hitro menjavo. Ergonomska zasnova zagotavlja udobje pri streljanju v različnih položajih.
Cerakote zaščitni premaz
Cev in zaklepni mehanizem sta prevlečena s Graphite Black Cerakote, kar zagotavlja izjemno odpornost proti koroziji in obrabi. Prevleka kljubuje ekstremnim vremenskim razmeram.
Vnaprej nameščena Omni ustna zavora
Puška se dobavlja z vnaprej nameščeno Omni ustno zavoro na navoju 5/8-24 UNEF, kar znatno zmanjša trzaj in izboljša natančnost pri hitrem streljanju.
| Kaliber | .308 Winchester |
| Mehanizem | Bolt Action (B14) |
| Material cevi | 4140 CrMo Steel, Graphite Black Cerakote |
| Dolžina cevi | 20″ (51 cm) |
| Premer cevi | 17.5 mm |
| Korak navojev | 1:10″ |
| Navoj ustja | 5/8-24 UNEF |
| Skupna dolžina | 103 cm |
| Teža | 3.2 kg |
| Nabojnik | 5-round AICS detachable |
| Ustna naprava | Omni Muzzle Brake (included) |
| Proizvajalec | Bergara, Spain |






