Bergara B14 Sporter 22″ .223 Rem
Bergara B14 Sporter v kalibru .223 Rem s 22″ prosto plavajočo cevjo je natančna puška z garancijo 1 MOA. Idealna za malo divjad, praktično streljanje in trening.
Prosto plavajoča natančna cev
22″ cev iz 4140 CrMo jekla prosto plava, s korakom 1:9″ in navojem M14x1. Bergara zagotavlja 1 MOA z ustreznim strelivom.
Patentiran sistem sprožilca
Patentirani udarniški sprožilec tovarniško nastavljen na okoli 1,4 kg s čistim sproženjem. Nastavljiv s šestrobo ključem.
Varen in praktičen dizajn
Preklopni varovalnik z narebričenim ročajem omogoča varno polnjenje in praznjenje brez blokiranja — praktična rešitev za lov.
Kopito Monte Carlo
Kopito iz s stekleno vlakno ojačenega polimera Monte Carlo s SoftTouch. Zagotavlja trdnost, nizko težo in udoben oprijem.
| Kaliber | .223 Remington |
| Mehanizem | Bolt Action (B14) |
| Material cevi | 4140 CrMo Steel |
| Dolžina cevi | 22″ (56 cm) |
| Premer cevi | 17.5 mm |
| Korak navojev | 1:9″ |
| Navoj ustja | M14x1 |
| Skupna dolžina | 107 cm |
| Teža | 3.2 kg |
| Nabojnik | 3+1 rounds (internal) |
| Kopito | Fiberglass-reinforced polymer, Monte Carlo, SoftTouch |
| Proizvajalec | Bergara, Spain |




