Bergara BMR Steel 20″ .17 HMR
Bergara BMR Steel je natančna rimfire puška, zasnovana za natančno streljanje na dolge razdalje z naboji .17 HMR. Združuje visoko kakovost z zanesljivostjo in natančnostjo.
Cev Match-Grade
20″ cev je izdelana iz jekla 4140 CrMo z mat modro površinsko obdelavo in koničnostjo No.4. Korak žlebov 1:9″ je optimiziran za naboj .17 HMR, ustje pa ima navoj 1/2-28″ z vključenim pokrovčkom.
Sprožilec Bergara Performance
Puška je opremljena s sprožilcem Bergara Performance, ki je združljiv z Remington 700. Sprožilec je nastavljiv s šestrobo ključem in tovarniško nastavljen na okoli 1,4 kg, kar zagotavlja čisto in predvidljivo sprostitev.
Posebej zasnovan mehanizem
Patentirani BMR mikro mehanizem je posebej zasnovan za rimfire naboje in zagotavlja gladko in zanesljivo delovanje. Integrirana 0 MOA Picatinny tirnica je vgrajena neposredno v mehanizem.
| Kaliber | .17 HMR |
| Mehanizem | Bolt Action (BMR Micro) |
| Material cevi | 4140 CrMo Steel, Matted Blued |
| Dolžina cevi | 20″ (51 cm) |
| Profil cevi | No. 4 Taper |
| Korak navojev | 1:9″ |
| Navoj ustja | 1/2-28″ UNEF |
| Skupna dolžina | 38″ (97 cm) |
| Teža | 2.5 kg (5.5 lbs) |
| Nabojnik | 5-round + 10-round included |
| Letev | 0 MOA Picatinny |
| Sprožilec | Bergara Performance Trigger |
| Kopito | Tactical Grey Composite |
| Proizvajalec | Bergara, Spain |










