Originaalne pikk Protector Case™
Kui peate pikka varustust muretult liigutama lennujaamade kaudu, on PELI™ 1720 olnud vastus aastakümneid.
Kaks polüuretaani ratast roostevabade laagritega. Kaas ja põhi kolme kihi Pick N Pluck™ vahuga.
Peamised omadused
- Veekindel, löögikindel, tolmukindel
- Def Stan 81-41
- Automaatne ventiil
- Silikoonist O-rõnga tihend
- Kokkupandavad kummist käepidemed
- Kaks polüuretaani ratast
- Roostevabast terasest fittingud
- Topelt lukud
- Kolm kihti Pick N Pluck™ vahtu
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Töötamisvahemik: −40 °C kuni +88 °C
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Body material | Polüpropüleen |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C kuni +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Protector Case™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































