Originálny dlhý formát Protector Case™
Keď potrebujete bezstarostne prepraviť dlhé vybavenie cez letiská, PELI™ 1720 je odpoveďou desaťročia.
Dve polyuretánové kolieska s nehrdzavejúcimi ložiskami. Veko a dno s tromi vrstvami peny Pick N Pluck™.
Kľúčové vlastnosti
- Vodotesná, nárazuvzdorná a prachotesná konštrukcia
- Def Stan 81-41
- Automatický vyrovnávací ventil
- Silikónové O-krúžkové tesnenie
- Sklopné gumové rukoväte
- Dve polyuretánové kolieska
- Kovanie z nehrdzavejúcej ocele
- Dvojité zámky
- Tri vrstvy peny Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Prevádzkový rozsah: −40 °C až +88 °C
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Body material | Polypropylén |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C až +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Protector Case™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































