Kompaktne kaitse kantavale elektroonikale
Tundlik varustus vajab kaitset ja alates 1976. aastast on vastus olnud PELI™ Protector Case™. 1170 on perekonna kompaktne liige.
Avatud rakkudega tuum kindla seinaga, roostevaba teras, automaatne rõhuühtlustusventiil ja veekindel silikoonist O-rõnga tihend.
Peamised omadused
- Veekindel, löögikindel ja tolmukindel konstruktsioon (IP67)
- Automaatne rõhuühtlustusventiil
- Veekindel silikoonist O-rõnga tihend
- Kummiga kaetud käepide
- Hingede tihvtid ja fittingud roostevabast terasest
- Kergesti avatavad topelt lukud
- Eelnevalt lõigatud Pick N Pluck™ vaht
- Augud tabalukkudele
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Töötamisvahemik: −40 °C kuni +88 °C
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Body material | Polüpropüleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polümeer |
| Pins | Roostevaba teras |
| Foam material | Polüuretaan |
| Temperature range | −40 °C kuni +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Country of origin | USA |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Protector Case™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































