Õhuke portfellide formaat, Air Case kerge kaal
PELI™ 1505 toob õhukese portfellide vormi Air Case perekonda HPX²™ polümeeriga.
Madal profiil sülearvutitele, paneeli paigaldustele ja välitingimuste instrumentidele.
Peamised omadused
- Polümeer HPX²™ (kuni 40 % kergem)
- Veekindel (IP67, MIL-SPEC)
- Integreeritud bezel süsteem
- Press and Pull™ lukud
- Automaatne ventiil
- O-rõnga EPDM tihend
- Kokkupandav käepide
- Roostevabast terasest tabaluku kaitsed
- Pick N Pluck™ vaht
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | HPX²™ polüpropüleen segu |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C kuni +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































