Oriģinālais garais formāts Protector Case™
Kad nepieciešams bezrūpīgi pārvietot garu aprīkojumu pa lidostām, PELI™ 1720 ir bijis atbilde gadu desmitiem.
Divi poliuretāna riteņi ar nerūsējošā tērauda gultņiem. Vāks un dibens ar trim Pick N Pluck™ putu slāņiem.
Galvenās iezīmes
- Ūdensnecaurlaidīga, triecienizturīga, putekļnecaurlaidīga
- Def Stan 81-41
- Automātisks vārsts
- Silikona O-gredzena blīvējums
- Saliekamie gumijas rokturi
- Divi poliuretāna riteņi
- Nerūsējošā tērauda piederumi
- Dubultie aizdares
- Trīs Pick N Pluck™ putu slāņi
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Darba diapazons: −40 °C līdz +88 °C
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Body material | Polipropilēns |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C līdz +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Protector Case™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































