Air Case kaalu kokkuhoid, pikk geomeetria
PELI™ 1745 toob Air Case kaalu kokkuhoiu pikka geomeetriasse.
Kaks vaikset ratast ja kokkupandav käepide.
Peamised omadused
- Polümeer HPX²™ (kuni 40 % kergem)
- Veekindel (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ lukud
- Kaks vaikset ratast
- Kokkupandav käepide
- Automaatne ventiil
- O-rõnga EPDM tihend
- Pick N Pluck™ vaht (kaks kihti)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Body material | HPX²™ segu |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C kuni +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































