Middelgrote persoonlijke utility-koffer, avontuurbestendig
De PELI™ Ruck Case R60 ligt tussen de compacte R40 en de grotere R80 en R100. Meer binnendiepte geeft u ruimte voor een volledige EDC-kit — radio, multitool, optiek, zaklamp, magazijnen, schietbaanuitrusting — zonder de zak-friendly footprint te verliezen die de Ruck familie het natuurlijke antwoord maakt op dagelijks gebruik dat alles moet overleven.
De IP68-afdichting gaat om met onderdompeling, stof en zand. Gerubberde TPU bumpers absorberen valpartijen. Binnenin laten de inklikbare flexibele TPU dekselorganizer, de stijve polycarbonaat scheidingstray en het MOLLE-stijl lussensysteem met klittenband-riemen u toegewijde compartimenten uitsnijden voor de uitrusting die u echt gebruikt.
Belangrijkste kenmerken
- IP68-gecertificeerd — waterdicht tot 2 m gedurende 30 minuten
- Stootvaste, stofdichte, slijtvaste ABS/polycarbonaat behuizing
- Gerubberde TPU beschermende bumpers
- Inklikbare flexibele TPU dekselorganizer
- Stijve polycarbonaat scheidingstray
- MOLLE-stijl lussensysteem met klittenband-riemen
- Dubbel-scharnier vergrendeling
- Ingebouwde drukvereveningsklep
- Roestvrijstalen scharnierpennen
- Werkbereik: −23 °C tot +93 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 22,6 × 13,6 × 7,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 28,3 × 17,4 × 9,9 cm |
| Interior volume | 0,002 m³ |
| Weight | 1,06 kg |
| Buoyancy | 2,15 kg |
| Body material | ABS / Polycarbonaat |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Thermoplastisch rubber |
| Pins | Roestvrij staal |
| Bumpers / lining / lid organiser | TPU |
| Divider tray | Polycarbonaat |
| Straps | Nylon |
| Temperature range | −23 °C tot +93 °C |
| Certifications | IP68 |
Naleving en handelsmerken
PELI™ en Ruck Case zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































