Extra-lang waterdicht transport voor de grootste uitrusting
De PELI™ 1750 is het lange-afstand vlaggenschip van de Protector Case™ familie. Met 128 cm bruikbare binnenlengte en hetzelfde ontwerp met wielen en opklapbare handgrepen als de 1720, slikt hij jachtgeweren, jachtkarabijnen, lichtstaanders, podium-apparatuur en landmeet-uitrusting die in geen enkele andere harde koffer in de reeks past.
Gebouwd rond de bewezen open-cel kern met massieve wand, is de 1750 IP67-gecertificeerd, gecertificeerd volgens Def Stan 81-41, en geleverd met drie lagen Pick N Pluck™ schuim voor een volledig aangepast interieur. Polyurethaan wielen met roestvrijstalen lagers maken zelfs een volledig beladen koffer hanteerbaar door elke terminal.
Belangrijkste kenmerken
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67)
- Gecertificeerd volgens Def Stan 81-41
- Automatische drukvereveningsklep
- Waterdichte siliconen O-ring afdichting in deksel
- Overgegoten opklapbare rubberen handgrepen
- Twee polyurethaan wielen met roestvrijstalen lagers
- Roestvrijstalen hardware met hangslot-beschermers
- Eenvoudig te openen dubbelslag sluitingen
- Drie lagen voorgesneden polyurethaan Pick N Pluck™ schuim
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Werkbereik: −40 °C tot +88 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Lid depth | 4,4 cm |
| Bottom depth | 8,9 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Weight empty | 10,7 kg |
| Buoyancy | 85 kg |
| Body material | Polypropyleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymeer |
| Hardware | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan 1,3 lb |
| Purge vent | 3-micron hydrofoob non-woven |
| Wheels | 2 polyurethaan / roestvrijstalen lagers |
| Padlock hole diameter | 8 mm |
| Temperature range | −40 °C tot +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Protector Case™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































