Air Case gewichtsbesparing, lange geometrie
De PELI™ 1745 brengt de Air Case gewichtsbesparing in de lange geometrie. Gebouwd rond het eigen HPX²™ polymeer, is hij tot 40% lichter dan een vergelijkbare klassieke Protector Long Case™ en behoudt dezelfde IP67-gecertificeerde waterdichte, stootvaste en stofdichte bescherming.
Twee stille rollende wielen met roestvrijstalen lagers en een opklapbare overgegoten handgreep maken volledig beladen transport eenvoudig. Deksel en bodem worden geleverd met voorgesneden Pick N Pluck™ schuim voor een volledig aangepast interieur — landmeet-uitrusting, jachtgeweren, fotostatieven, lichtstaanders en audio-apparatuur passen allemaal in 1,12 m bruikbare binnenlengte.
Belangrijkste kenmerken
- Superlicht HPX²™ eigen polymeer (tot 40% lichter)
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ sluitingen met automatische vergrendeling
- Twee stille rollende wielen met roestvrijstalen lagers
- Opklapbare overgegoten handgreep
- Automatische drukvereveningsklep
- Waterdichte EPDM O-ring afdichting
- Roestvrijstalen hangslot-beschermers
- Voorgesneden Pick N Pluck™ schuim (twee lagen)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Weight empty | 7,83 kg |
| Body material | HPX²™ eigen polypropyleen mengsel |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 met roestvrijstalen lagers |
| Padlock hole diameter | 0,8 cm |
| Temperature range | −18 °C tot +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































