Slank attaché-formaat, Air Case licht gewicht
De PELI™ 1505 introduceert de slanke attaché-vorm in de Air Case familie. Gebouwd rond het eigen HPX²™ polymeer, is hij tot 40% lichter dan een vergelijkbare klassieke Protector Case™ en biedt dezelfde IP67-gecertificeerde waterdichte, stootvaste en stofdichte bescherming.
Het ondiepe profiel is doelgericht ontworpen voor laptops, paneelmontages en veldinstrumenten. Een geïntegreerd bezel-systeem in deksel en bodem laat u panelen, oplaadstations of mobiele communicatieapparatuur monteren voor volledig aangepaste configuraties.
Belangrijkste kenmerken
- Superlicht HPX²™ eigen polymeer (tot 40% lichter)
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67, MIL-SPEC)
- Geïntegreerd bezel-systeem voor paneelmontage
- Press and Pull™ sluitingen met automatische vergrendeling
- Automatische drukvereveningsklep
- Waterdichte EPDM O-ring afdichting
- Opklapbare overgegoten handgreep
- Roestvrijstalen hangslot-beschermers
- Voorgesneden Pick N Pluck™ schuim (deksel- en bodemlagen)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Weight empty | 2,63 kg |
| Buoyancy | 24,49 kg |
| Body material | HPX²™ eigen polypropyleen mengsel |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Pins | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex 3 micron |
| Temperature range | −18 °C tot +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































