Compacte bescherming voor draagbare elektronica
Gevoelige apparatuur heeft bescherming nodig, en sinds 1976 is het antwoord de PELI™ Protector Case™. De 1170 is het compacte familielid — afgemeten voor radio’s, handvuurwapens, optiek, harde schijven en andere draagbare apparatuur die de zwaarste omgevingen op aarde moet overleven. Van arctische kou tot woestijnhitte tot de achterkant van een transportpallet — PELI™ koffers hebben een bewezen staat van dienst.
Gebouwd rond een open-cel kern met massieve wandconstructie, is de 1170 sterk maar licht. Roestvrijstalen hardware, een automatische drukvereveningsklep en een waterdichte siliconen O-ring afdichting zorgen ervoor dat hij lacht om hoogteveranderingen, onderdompeling en ruwe behandeling tijdens transport. Het meegeleverde Pick N Pluck™ schuim laat u in seconden een perfect op maat gesneden interieur uitsnijden — zonder gereedschap.
Belangrijkste kenmerken
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67)
- Automatische drukvereveningsklep met 3-micron hydrofobe membraan
- Waterdichte siliconen O-ring afdichting in deksel
- Overgegoten rubberen handgreep voor veilige grip
- Roestvrijstalen scharnierpennen en hardware
- Eenvoudig te openen dubbelslag sluitingen
- Voorgesneden Pick N Pluck™ schuim (boven-, onder- en deksellaag)
- Hangslot-lipjes (0,5 cm gat)
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Werkbereik: −40 °C tot +88 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Lid depth | 2,7 cm |
| Bottom depth | 5,3 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Weight empty | 0,89 kg |
| Buoyancy | 3,29 kg |
| Body material | Polypropyleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymeer |
| Pins | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan |
| Purge vent | 3-micron hydrofoob non-woven |
| Temperature range | −40 °C tot +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Padlock hole diameter | 0,5 cm |
| Country of origin | VS |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Protector Case™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































