Compacte waterdichte bescherming voor uw veldapparatuur
Sinds 1976 is de PELI™ Protector Case™ het standaardantwoord op de vraag „Hoe krijg ik dit daar heel?”. De 1200 biedt meer binnenvolume dan de kleinere 1170 — groot genoeg voor een compacte DSLR, twee radio’s, een meetset of een handvuurwapen, terwijl hij makkelijk mee te nemen blijft.
Ontworpen in de VS, heeft de 1200 dezelfde compromisloze constructie die PELI™ koffers de keuze maakt van professionals wereldwijd: open-cel kern met massieve wand, automatische drukvereveningsklep, waterdichte siliconen O-ring afdichting, eenvoudig te openen dubbelslag sluitingen en roestvrijstalen hardware.
Belangrijkste kenmerken
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67)
- Gecertificeerd volgens Def Stan 81-41
- Automatische drukvereveningsklep met 3-micron membraan
- Waterdichte siliconen O-ring afdichting in deksel
- Overgegoten rubberen handgreep
- Roestvrijstalen scharnierpennen en hardware
- Eenvoudig te openen dubbelslag sluitingen
- Voorgesneden Pick N Pluck™ schuim met geprofileerde deksellaag
- Hangslot-lipjes
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Werkbereik: −40 °C tot +88 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Lid depth | 3,0 cm |
| Bottom depth | 7,4 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Weight empty | 1,2 kg |
| Buoyancy | 5,45 kg |
| Body material | Polypropyleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymeer |
| Pins | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan 1,3 lb |
| Purge vent | 3-micron hydrofoob non-woven |
| Temperature range | −40 °C tot +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | VS |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Protector Case™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































