Den personlige brukskofferten for daglig eventyr
PELI™ Ruck Case R40 er det minste medlemmet av Ruck-familien. IP68-tetning holder den vanntett til 2 m i 30 minutter.
Indre snapp-i fleksibel TPU-lokkorganisator, stiv polykarbonat-skilleveggsskuff og MOLLE-stil løkkesystem.
Viktigste egenskaper
- IP68-sertifisert — vanntett til 2 m i 30 minutter
- Støtsikker, støvtett, slitesterkt ABS/polykarbonat-skall
- Gummierte TPU-beskyttelsesstøtfangere
- Snapp-i fleksibel TPU-lokkorganisator
- Stiv polykarbonat-skilleveggsskuff
- MOLLE-stil løkkesystem med borrelås
- Dobbelt-pivot hengsel
- Innebygd trykkutligningsventil
- Hengsler i rustfritt stål
- Driftsområde: −23 °C til +93 °C
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 19,4 × 11,9 × 4,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 25,0 × 15,5 × 7,3 cm |
| Interior volume | 0,001 m³ |
| Weight | 0,76 kg |
| Buoyancy | 1,07 kg |
| Body material | ABS / Polykarbonat |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Termoplastisk gummi |
| Pins | Rustfritt stål |
| Bumpers / lining / lid organiser | TPU |
| Divider tray | Polykarbonat |
| Straps | Nylon |
| Temperature range | −23 °C til +93 °C |
| Certifications | IP68 |
Samsvar og varemerker
PELI™ og Ruck Case er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































