Kompakt Air Long Case for stativer, stenger og gevær
PELI™ 1705 er Air-familiens kompakte lange koffert.
Ved 82 cm ytre lengde er 1705 designet for kamerastativer, fluefiskestenger, demonterbare gevær og lignende utstyr. Laget i USA.
Viktigste egenskaper
- Superlett HPX²™ proprietær polymer (opptil 40 % lettere)
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™-låser med automatisk låsing
- Foldbart overstøpt håndtak
- Automatisk trykkutligningsventil
- Vanntett EPDM O-ring-tetning
- Rustfri stål-hengelåsbeskyttere
- Pick N Pluck™-skum
- Laget i USA
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Lid depth | 5,1 cm |
| Bottom depth | 10,9 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Weight empty | 4,04 kg |
| Buoyancy | 42,86 kg |
| Body material | HPX²™ proprietær polypropylen-blanding |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Pins | Rustfritt stål |
| Foam material | Polyuretan |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex 3 mikron |
| Padlock hole diameter | 8 mm |
| Temperature range | −18 °C til +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | USA |
Samsvar og varemerker
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































