Air Case vektbesparelse, lang geometri
PELI™ 1745 fører Air Case-vektbesparelsene til den lange geometrien.
To stille rullende hjul og foldbart overstøpt håndtak. Pick N Pluck™-skum for 1,12 m brukbar indre lengde.
Viktigste egenskaper
- Superlett HPX²™ proprietær polymer (opptil 40 % lettere)
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™-låser med automatisk låsing
- To stille rullende hjul med rustfri stål-lagre
- Foldbart overstøpt håndtak
- Automatisk trykkutligningsventil
- Vanntett EPDM O-ring-tetning
- Rustfri stål-hengelåsbeskyttere
- Pick N Pluck™-skum (to lag)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Weight empty | 7,83 kg |
| Body material | HPX²™ proprietær polypropylen-blanding |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 med rustfri stål-lagre |
| Padlock hole diameter | 0,8 cm |
| Temperature range | −18 °C til +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Samsvar og varemerker
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































