Smalt attaché-format, Air Case lett vekt
PELI™ 1505 innfører det smale attaché-formatet i Air Case-familien. Bygget rundt HPX²™-polymeren, er den opptil 40 % lettere.
Den flate profilen er designet for bærbare datamaskiner, panelmontasjer og feltinstrumenter med integrert bezel-system.
Viktigste egenskaper
- Superlett HPX²™ proprietær polymer (opptil 40 % lettere)
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67, MIL-SPEC)
- Integrert bezel-system for panelmontasje
- Press and Pull™-låser med automatisk låsing
- Automatisk trykkutligningsventil
- Vanntett EPDM O-ring-tetning
- Foldbart overstøpt håndtak
- Rustfri stål-hengelåsbeskyttere
- Pick N Pluck™-skum
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Weight empty | 2,63 kg |
| Buoyancy | 24,49 kg |
| Body material | HPX²™ proprietær polypropylen-blanding |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Pins | Rustfritt stål |
| Foam material | Polyuretan |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex 3 mikron |
| Temperature range | −18 °C til +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Samsvar og varemerker
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































