Pagasiäärika suurus, kuni 40 % kergem
PELI™ 1615 on Air Case perekonna lennukompanii-sõbralik lipulaev.
Polümeer HPX²™, Press and Pull™ lukud, sissetõmmatav käepide.
Peamised omadused
- Polümeer HPX²™ (kuni 40 % kergem)
- Veekindel (IP67, MIL-SPEC)
- Pagasiäärika suurus
- Press and Pull™ lukud
- Sissetõmmatav käepide
- Kaks vaikset ratast
- Kokkupandavad käepidemed
- Polsterdatud vaheseinad
- O-rõnga EPDM tihend
- Automaatne ventiil
- Tabaluku kaitsed
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | HPX²™ segu |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C kuni +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































