Daqs ta’ check-in tal-ajruplan, sa 40 % eħfef
PELI™ 1615 hija l-bandiera favorevoli għall-linji tal-ajru tal-familja Air Case.
Polimeru HPX²™, sokor Press and Pull™, manku tat-trolley li jinġabad.
Karatteristiċi ewlenin
- Polimeru HPX²™ (sa 40 % eħfef)
- Impermeabbli (IP67, MIL-SPEC)
- Daqs ta’ check-in tal-ajruplan
- Sokor Press and Pull™
- Manku tat-trolley li jinġabad
- Żewġ roti siekta
- Manki li jintwew
- Separaturi mlibbsa
- Siġill O-ring EPDM
- Valv awtomatiku
- Protezzjonijiet għall-padloks
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | Taħlita HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C sa +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Konformità u trademarks
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































