Dimensiune check-in aerian, cu până la 40 % mai ușoară
PELI™ 1615 este nava amiral prietenoasă cu liniile aeriene a familiei Air Case.
Polimer HPX²™, închizători Press and Pull™, mâner trolley retractabil.
Caracteristici principale
- Polimer HPX²™ (cu până la 40 % mai ușor)
- Etanșă (IP67, MIL-SPEC)
- Dimensiune check-in aerian
- Închizători Press and Pull™
- Mâner trolley retractabil
- Două roți silențioase
- Mânere pliabile
- Despărțitoare căptușite
- Garnitură O EPDM
- Supapă automată
- Protecții pentru lacăte
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Specificații
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | Amestec HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C până la +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Conformitate și mărci comerciale
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ și Pick N Pluck™ sunt mărci comerciale ale Peli Products, S.L.U. Toate mărcile comerciale sunt mărci înregistrate și/sau neînregistrate ale Peli Products, S.L.U., ale societăților-mamă, filialelor și/sau afiliaților săi.







































