Velikost letaliske prtljage, do 40 % lažji
PELI™ 1615 je letaliski prijazna vodilna ladja družine Air Case.
Polimer HPX²™, zaponke Press and Pull™, izvlečen trolley ročaj.
Ključne značilnosti
- Polimer HPX²™ (do 40 % lažji)
- Vodotesna (IP67, MIL-SPEC)
- Velikost letaliske prtljage
- Zaponke Press and Pull™
- Izvlečen trolley ročaj
- Dve tihi kolesi
- Zložljive ročice
- Oblazinjene predelne stene
- O-tesnilo EPDM
- Avtomatski ventil
- Zaščite ključavnic
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | Mešanica HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C do +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































