Veľkosť leteckej odbavenej batožiny, až o 40 % ľahší
PELI™ 1615 je letecky priateľská vlajková loď rodiny Air Case.
Polymér HPX²™, zámky Press and Pull™, výsuvná trolley rukoväť a tiché kolieska.
Kľúčové vlastnosti
- Polymér HPX²™ (až o 40 % ľahší)
- Vodotesná (IP67, MIL-SPEC)
- Veľkosť leteckej odbavenej batožiny
- Zámky Press and Pull™
- Výsuvná trolley rukoväť
- Dve tiché kolieska
- Sklopné rukoväte
- Polstrované priehradky
- O-krúžkové tesnenie EPDM
- Automatický ventil
- Ochrany zámkov
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | Zmes HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C až +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































