Ekstra pikk veekindel transport suurimale varustusele
PELI™ 1750 on Protector Case™ perekonna kaugleva lipulaev 128 cm kasutatava sisemise pikkusega.
IP67 ja Def Stan 81-41 sertifitseeritud kolme kihi Pick N Pluck™ vahuga.
Peamised omadused
- Veekindel (IP67)
- Def Stan 81-41
- Automaatne ventiil
- Silikoonist tihend
- Kokkupandavad käepidemed
- Kaks polüuretaani ratast
- Roostevabast terasest fittingud
- Lukud
- Kolm kihti Pick N Pluck™ vahtu
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Töötamisvahemik: −40 °C kuni +88 °C
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Body material | Polüpropüleen |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C kuni +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Protector Case™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































