Transport etanș extra-lung pentru cel mai mare echipament
PELI™ 1750 este nava amiral de cursă lungă a familiei Protector Case™ cu 128 cm lungime interioară utilizabilă.
IP67 și Def Stan 81-41 certificată cu trei straturi de spumă Pick N Pluck™.
Caracteristici principale
- Etanșă (IP67)
- Def Stan 81-41
- Supapă automată
- Garnitură silicon
- Mânere pliabile
- Două roți de poliuretan
- Feronerie oțel inoxidabil
- Închizători
- Trei straturi de spumă Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Interval operațional: −40 °C până la +88 °C
Specificații
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Body material | Polipropilenă |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C până la +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Conformitate și mărci comerciale
PELI™, Protector Case™ și Pick N Pluck™ sunt mărci comerciale ale Peli Products, S.L.U. Toate mărcile comerciale sunt mărci înregistrate și/sau neînregistrate ale Peli Products, S.L.U., ale societăților-mamă, filialelor și/sau afiliaților săi.







































