Dodatno dolg vodotesen transport
PELI™ 1750 je vodilna ladja dolgega dosega družine Protector Case™ s 128 cm uporabne notranje dolžine.
IP67 in Def Stan 81-41 certificirano s tremi plastmi pene.
Ključne značilnosti
- Vodotesna, udarno odporna (IP67)
- Def Stan 81-41
- Avtomatski ventil
- Silikonsko O-tesnilo
- Zložljive ročice
- Dve poliuretanski kolesi
- Okovje iz nerjavnega jekla
- Zaponke
- Tri plasti pene Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Delovni razpon: −40 °C do +88 °C
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Body material | Polipropilen |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C do +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Protector Case™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































